oto temizlik ve bakım ürünleri
   
« Geri

Ordu oto yıkama istasyonları, Ordu oto kuförleri ve Ordu ilinde bulunan tüm oto temizlik işletmeleri içerisinde Turbopax oto temizlik ürünleri kullanan işletmeler, Ordu Turbopax istasyonları ,Turbopax üyeleri ,Turbopax bayileri burada listelenecektir.

Arabasına önem veren büyük bir kitle artık kaliteli bir oto yıkama merkezini internet üzerinden sorgulamakta, adresini alıp oraya gidebilmektedir. Turbopax olarak internet üzerinde oto yıkama Ordu denildiğinde, oto kuaförü Ordu ve oto temizlik ürünleri Ordu gibi anahtar kelimelerle yapılan arama sonuçlarında ; Turbopax üyeleri ve turbopax istasyonları, Turbopax temizlik ürünleri kullanıcı ve satıcı firmalarını, kısacası turbopax partnerlerini; netten kaliteli hizmet ve ürün arayan müşterilere ilk sıralarda sunmak arzusundayız.

Bir dönem sonra yine bu sitede Turbopax mensubu firmaların uydu haritası üzerindende yerleri de müşterilere sunulacaktır.

HABERLER
 

 

KAMPANYALAR
OTO KORUMA SOLÜSYONUNDA KAMPANYA
Oto Koruma uygulamasını , normal oto yıkama istasyonlarına taşıyan Turbopax dan oto koruma solüsyonunda kampanya. Artık her oto yıkama istasyonunda oto koruma uygulaması yapılabilecek. Detaylı bilgi için iletişim kurunuz. ...


 

  


izmir web tasarım